CIEKAWOSTKI

Biodiesel jest łatwiej katabolizowany co jest korzystne dla ochrony środowiska. Nie zwiększa stężenia CO2 w atmosferze z powodu spalania surowców kopalnych.

Czytaj więcej...

Produkty naftowe – produkty pochodzące z ropy naftowej powstające w procesie jej przetwarzania w rafinerii ropy naftowej.

Czytaj więcej...

Petrana KFT jest węgierską firmą handlową założoną w 2009r.

 

Zajmujemy się handlem biodieslem, gazem oraz różnymi produktami pochodzącymi z rafinacji ropy naftowej. Współpracujemy z partnerami w Polsce jak również jesteśmy aktywni na rynku europejskim.

Nasza współpraca z partnerami w Polsce jak i zagranicznymi trwa od lat i jest oparta na wzajemnym zaufaniu.

 

Petrana KFT przywiązuje dużą uwagę do jakości oferowanych produktów. Zawsze sprawdza oferowany towar, a nawet sama zabiega o przyznanie certyfikatów jakości.

 

Zespół firmy Petrana KFT dokłada wszelkich starań, żeby na wszystkich etapach naszych kontraktów od negocjacji po poszczególne etapy realizacji dostaw i terminowość zapłat, dbać o dobre imię naszej firmy oraz budować jej pozytywny wizerunek.

 

Firma Petrana KFT aktywnie działa na rynku Polskim i zagranicznym, nawiązując owocną współpracę z wieloma firmami przyczynia się do własnego szybkiego rozwoju oraz rozwoju swoich partnerów biznesowych.

ZADZWOŃ DO NAS

0036 1780 5994


+48 34 321 43 76

+48 34 368 29 64

Petrana KFT
Nepfurdo utca 3/a
Budapest 1138

 

Filia Częstochowa
biuro ul. Kopernika 16/18

42-200 Częstochowa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

COPYRIGHTS © PETRANA KFT