O firmie

Petrana KFT jest węgierską firmą handlową założoną w 2009r.

 

Zajmujemy się:


 

Handlem - Biodieslem, gazem oraz różnymi produktami pochodzącymi z rafinacji ropy naftowej w tym olejami oxo oraz alkoholami oxo.

 

 

Produkcją - Produkujemy własne autorskie produkty, które są z powodzeniem używane jako rozpuszczalniki do rozcieńczania farb i lakierów, jako zmywacz starych powłok malarskich i klejowych, do odtłuszczania powierzchni metalowych przed malowaniem, do odtłuszczających kąpieli w procesie metalizowania powłokami ochronnymi. Zmywanie mazaków permanentnych i graffiti oraz tynków fasadowych

 

 


Współpracujemy z partnerami w Polsce jak również jesteśmy aktywni na rynku europejskim.

 

Nasza współpraca z partnerami w Polsce jak i zagranicznymi trwa od lat i jest oparta na wzajemnym zaufaniu.

 

Petrana KFT przywiązuje dużą uwagę do jakości oferowanych produktów. Zawsze sprawdza oferowany towar, a nawet sama zabiega o przyznanie certyfikatów jakości.

 

Zespół firmy Petrana KFT dokłada wszelkich starań, żeby na wszystkich etapach naszych kontraktów od negocjacji po poszczególne etapy realizacji dostaw i terminowość zapłat, dbać o dobre imię naszej firmy oraz budować jej pozytywny wizerunek.

 

Firma Petrana KFT aktywnie działa na rynku Polskim i zagranicznym, nawiązując owocną współpracę z wieloma firmami przyczynia się do własnego szybkiego rozwoju oraz rozwoju swoich partnerów biznesowych.

ZADZWOŃ DO NAS

0036 1780 5994


+48 34 321 43 76

+48 34 368 29 64

Petrana KFT
Nepfurdo utca 3/a
Budapest 1138

 

Filia Częstochowa
biuro ul. Kopernika 16/18

42-200 Częstochowa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

COPYRIGHTS © PETRANA KFT